Teuta nuk tregohet aspak xheloze, kështu e uron Afrona Dikan

Date:

Afrona Dika hap sallon estetik në Zvicër, nuk mungon urimi nga Teuta Krasniqi.
Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit, Blerim Muharremi – Blero, ka inauguruar sallonin e saj të estetikës “Grace Aesthetic” në Zurich të Zvicrës.
Modelja mbrëmë ka organizuar edhe një ndenjë mes familjarësh e miqsh për të festuar arritjen e saj që ka kohë që është duke punuar në këtë biznes i cili do të ofrojë shërbime të shumta estetike.
Së fundi, Afrona ka postuar në Instagram mo9mente të ndryshme nga festa e këtij suksesit të saj derisa ka marë komente urimesh dhe mijëra pëlqime.
Por, krahë urimeve në sy bie komenti i ish – bashkëshortes së partnerit të saj, Bleros – aktorja Teuta Krasniqi.
“Urime zemër, ju shkoftë mbarë”, ishte urimi që i bëri ajo të cilës ia ktheu edhe Afrona: “Flm shumë zemër”.

Si duket dyshja ruajnë një raporte të mirë mes vete përkundër ngjarjeve që ua ka sollur jeta.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...