Tri klubet ku mund të shkojë ylli i Barcelonës

Date:

Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Ronald Araujo, gjendet përballë tri opsioneve.
Manchester United, Paris Saint Germain dhe Juventusi janë destinacionet e mundshme të tij.
Araujo ka kontratë me Barcelonën deri në qershorin e vitit të ardhshëm dhe nëse nuk arrin marrëveshje me ‘Blaugranët’, mund të largohet në fund të sezonit.
Lojtari dëshiron të qëndrojë te Barca, por kushti që ai ka vendosur është rritja e pagës, gjë për të cilën nuk ka marrë ende një përgjigje, transmeton lajmi.net.
Nëse lojtari vendos të largohet, ai ka tre destinacione, Manchester United, Paris Saint Germain dhe së fundmi Juvetusin që u bashkua në garë për të.
Mbetet të shihet nëse lojtari do të arrijë marrëveshje me Barcelonën, apo do largohet te njëri nga tre ekipet që kanë shfaqur interesim për të

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...