GazetaMax
LIFESTYLE

Tuna shfaqet në mesin e dy meshkujve në Dubai, veshja e këngëtares bie në sy

Këngëtarja shqiptare, Altuna Sejdiu – Tuna dhe ish-burri i saj, Patris Berisha po i kalojnë se bashku pushimet në Dubai.
Ata në këto pushime po shoqërohen edhe nga dy djemtë e tyre, Tiani dhe Zena.
Se po qëndrojnë se bashku në pushime Tuna dhe Partrisi kuptohet nga postimi që ka bërë çifti në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Edhe pse nuk kanë postuar ende foto të përbashkët, Tuna dhe Patrisi janë bashkë në këtë udhëtim.
Ata kanë publikuar veçmas foto me fëmijët e tyre nga Dubai, ku shfaqen në disponim të mirë dhe duke e shijuar në maksimum këtë vizitë.
Nga atje, Tuna ka sjell një ndër imazhet me të bukura në shoqëri të dy djemve të saj.
E veshur me shumë stil, Tuna po kënaqet me fëmijët e saj në Dubai. /ORAinfo/

Related posts

Ja sa shpesh duhet të urinoni për të qenë të shëndetshëm

e-max

Çiljeta: Uroj ta vë shaminë një herë e përgjithmonë, më janë plotësuar shumë lutje nga Zoti

e-max

Çfarë është demenca e trupit ‘Lewy’ dhe pse është kaq e vështirë për t’u diagnostikuar?

e-max