I’a dedikoi Donaldit, zbulohen kuptimet e dy tatuazheve të Beatrixe!

Date:

Beatrix Ramosaj që nga hyrja e saj në “Big Brother VIP”, është shndërruar në personazhin më të përfolur.
Së pari lidhja me Donaldin, e më pas ndarja me të, bëri që Trixa të jetë kryetemë për muaj të tërë, shkruan lajmi.
Edhe pse ka përfunduar lidhja e tyre, ajo vazhdon të merr vëmendje me veprimet e saj.
Së fundi ajo ka shtuar tek vetja e saj edhe tre tatuazhe të reja, të cilat i ka ndarë edhe me ndjekësit.
Madje përtej kësaj, dy nga to tashmë si duket iu është zbuluar edhe kuptimi.

1.”Wildcat (Mace e egër)”, është njëri prej tatuazheve dhe pak më lart ka vizatuar një zjarr.
Dhe të dyja lidhen ngushtë me Donaldin.
Wildcat, ndryshe nga Trixa, Donaldi e ka tatuazh në bark dhe kokën e një “wildcat”, siç mund ta shikoni më poshtë.

2.”Zjarri” ka dy arsye: “Luaj me zjarr” është një pjesë e tekstit të këngës që Beatrix i dedikoi Donaldit dhe “Fire on fire” është kënga që Donaldi i dedikoi Beatrixës në 14 shkurt në ditën e të dashuruarve teksa ndodhej brenda “BBV”.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...