GazetaMax
LIFESTYLE

Ushqime të shijshme dhe bukur të dekoruara, njihuni me djalin nga Kërçova që po bën namin në Zvicër

I lindur në tetor të vitit 2002, Fatlind Sadiku nga viti 2013 është vendosur në Zvicër, më saktë në kantonin e Argau-s, vend ku tashmë edhe punon.

Djaloshi nga Kërçova, ka mbaruar studimet e njëkohësisht edhe zanat për Kuzhinën, e këtë të fundit ai po e punon me shumë kënaqësi.

20 vjeçari thotë se është shumë i lidhur me zemër dhe pasion me punën që bën.

Postimet e tij në rrjetet sociale na shfaqin ushqime të ndryshme të shijshme të dekoruara me shumë dashuri.

Related posts

FOTO/ Modeli i njohur shqiptar, Elton Ilirjani dokumentar mbi historinë e tij në industrinë e modës

e-max

Kënga “Larg meje” nga Kristo Thano pëlqehet e këndohet nga të gjithë

e-max

Klajdi Haruni sjell versionin më romantik të këngës “Jetike” të Semit

e-max