GazetaMax
LIFESTYLE

Vdes aksidentalisht Miss Venezuela, ishte 26 vjeç

Miss Venezuela, Ariana Viera, ka vdekur tragjikisht në një aksident automobilistik në Florida, SHBA.Ajo do të merrte pjesë në konkursin e Miss Amerika Latine 2023 dhe Miss Bota 2023, por humbi jetën në një aksident me makinë në liqenin Nona, Florida.Nëna e saj konfirmoi se Ariana ishte duke drejtuar mjetin shumë e lodhur pas një sërë angazhimesh pune.“Atë e zuri gjumi, ishte shumë e lodhur”, tha Ochoa për Telemundo. “E kanë ringjallur, por ajo pësoi atak në zemër. Kur do ta çonin në terapi intensive, ajo vdiq aty”. Miss Venezuela po planifikonte një udhëtim në Punta Cana, Republika Domenikane, për të marrë pjesë në konkursin e njohur të bukurisë Miss America Latine 2023, dhe më vonë ajo po planifikonte të bënte debutimin e saj në një shfaqje mode në New York.

Related posts

Magjia e bukurisë nga shqiptari në Zvicër quhet Coiffeur Cristian/ Kristian Pali

e-max

Një lider në fushën e konsulencës te sigurimeve dhe financave në Gjermani si Malbora

e-max

Këngëtarja e njohur Malësore Elvira Fjerza në pritje të ëmbël

e-max