Zaimina bëhet nënë për herë të dytë, befason me emrin që ia vuri djalit

Date:

Zaimina është bërë nënë për herë të dytë.
Sipas Prive, Zaimina ka sjellë në jetë djalin të cilin e kanë pagëzuar me emrin Kamar.
Konfirmimin se është në pritjet të fëmijës së dytë, Zaminia e bëri kohë më parë përmes një fotosesioni të veçantë ku shihej me barkun e rrumbullakosur.
Kujtojmë që Zaimina dhe partneri i saj, Klodian Asllani janë bashkë prej vitesh.
Ndërkohë, çifti për herë të parë u bën prindër të një vajze para katër vitesh.
Ndryshe, Zaimina prej kohës ka lënë anash angazhimet në muzikë, teksa fokusi i saj është drejtuar në botën e biznesit.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...