Learta me duart në gjoks, kështu ia uron ditelindjen burrit të saj

Date:

Learta vjen me një urim te përzemert per burrin e saj.
sot uron bashëkshortin për ditëlindje me disa momente të mrekullueshme.
Ajo duke shprehur rëndësinë që ka për të, shkruan pak fjalë por me shumë vlerë për Kushtrimin, shkruan “Kosovarja”.
Pasi që shëtitin në vende të shumta, ajo nuk mungon asnjëherë me imazhe të shumta për ndjekësit.
Dyshja janë prindër të dy fëmijëve, ku në çdo kohë shfaqin lumturinë që përjetojnë.
Për më shumë, shikojeni imazhin e fundit të postuar nga Learta.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...