GazetaMax
Lajme

Zhduket një vajzë në Obiliq

Babai nga Obiliqi e raporton vajzën si të zhdukur në polici.
Një prind e ka raportuar si të zhdukur vajzën e tij të mitur.
Ai ka thënë se vajza ka dalë nga shtëpia dhe nuk di asgjë për vendodhjen e saj.Njoftimi i plotë i policisë:
PERSON I ZHDUKUR /Obiliq, 20.03.2022-NN. Me datën 21.03.2022 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur , viktima femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Në konsultim me prokurorin është inicuar rasti dhe vazhdon të hetohet nga njësiti përkatës policor.

Related posts

Cilat janë profesionet deficitare që pastaj po prodhojnë edhe mungesë të kuadrove në treg?

e-max

Nga Bukureshti, Bujar Osmani zëshëm shpreh mbështetje për anëtarësimin e Kosovës në NATO (Video)

e-max

Limani me bashkëpunëtor kalojnë natë në qiell të hapur për mbrojtjen e pronave të qytetarëve

e-max