GazetaMax
Lifestyle

Zuna dhe Majk paralajmërojnë hitin e vitit

Reperi i famshmëm Zuna tashmë e ka bërë gati një mega projekt në bashkëpunim me reperin kosovar Majk.

Kënga është përfunduar dhe klipi është xhiruar tashmë e që siç mësojmë projekti mban vulën e producentit Nurteel.

Këtë projekt të bukur do të mund ta shihni shumë shpejtë, si surprizë për gjithë publikun.

Related posts

Arbana Osmani prezanton për herë të parë vëllain e vogël

Gazetamax.mk

“Vjen me Range Rover, duhet ta njohësh”/ Zajmina Vasjari del në përgjimet e policëve të arrestuar në Morinë

Gazetamax.mk

Përfitimet shëndetësore nëse hani vezë çdo mëngjes

Gazetamax.mk