GazetaMax
LIFESTYLE

A jeni gati për një super talent si Gjon LR?

Të gjithë e njohin si sportist madje kampion i trefishtë në MuayTha i Kosovës. Po flasim për djaloshin nga Gjakova Gjon Ramoja, por ai ka edhe një talent tjetêr përveç si sportist ai ka stil dhe zë interesant edhe në muzikë. Ne mêsojmë se Gjon LR siç don të njihet nê muzikë po punon ka kohë me idetë e muzikës së tij, dhe ne ju themi se duhet të bëhemi gati për një super talent si ai. 20 vjeçari nëse është rritur me sportin tash e 6 vjet, tash është gati dhe ka 2 vjet që po punon pêr të ardhur në treg me muzikën e tij, ku ka gati disa super projekte. Ai ështê fans i repit të Snoop Dog e një ditê mund të jetë një shembull i tij në muzikën shqiptare dhe siç ka triumfuar në sport këtë do tê bëj edhe në muzikë. Pyetja është se a jeni gati për ta pritur Gjon LR pasi ai është gati të godasë fort.

Related posts

Juxhin Mitrollari, njihuni me djaloshin që njerëzve ju kthen shpresën

e-max

Bulizmi, s’i t’ju ndihmojmë fëmijëve?

e-max

Parandalimi i djersitjes pasi të keni bërë dush është i lehtë, pakkush e di

e-max