GazetaMax
Lifestyle

Adelina po e falimenton burrin e saj, shikojeni në çfarë luksi po jeton!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj.
Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për ndërhyrjet e saj të shumta në fytyrë, përcjell ORAinfo.

E lehtë nuk e lenë as në investime në gardërobë.
Ajo cdo herë shfaqet e veshur firmato.Veshja e shtrenjtë dhe shëtitjet nëpër vende luksoze, po i kushtojnë shtrenjtë burrit të saj mbi 50 vjeçar.
Nëse vazhdon me këtë luks, a ka rrezik qe ta falimentoj burrin e saj Adelina?
Me poshtë i gjeni disa foto me veshje të shtrenjta Adelinës. /ORAinfo/

Related posts

Këndoni e kërceni me këngën “Vllau” ardhur nga Man Gjonbalaj

Gazetamax.mk

Kur dy njerëz janë të destinuar të qëndrojnë së bashku, herët a vonë do të takohen përsëri

Gazetamax.mk

Adoleshentët po përjetojnë ankth dhe kjo mund të jetë arsyeja

Gazetamax.mk