Adelina po e falimenton burrin e saj, shikojeni në çfarë luksi po jeton!

Date:

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj.
Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për ndërhyrjet e saj të shumta në fytyrë, përcjell ORAinfo.

E lehtë nuk e lenë as në investime në gardërobë.
Ajo cdo herë shfaqet e veshur firmato.Veshja e shtrenjtë dhe shëtitjet nëpër vende luksoze, po i kushtojnë shtrenjtë burrit të saj mbi 50 vjeçar.
Nëse vazhdon me këtë luks, a ka rrezik qe ta falimentoj burrin e saj Adelina?
Me poshtë i gjeni disa foto me veshje të shtrenjta Adelinës. /ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...