GazetaMax
LIFESTYLE

Adelina vjen me ‘Beso’ kaq seksi duket në klip

Këngëtarja Adelina Berisha ka ardhur me projektin e ri muzikor.

Në kanalin Youtube ajo ka hedhur projektin e titulluar ‘Beso’.

Melodia e këngës u bë nga vet këngëtarja, kurse, miksimi dhe masterizimi nga Alfred Sulo.

’Beso’ u finalizua edhe me klip nga Reci Films.

Kur jemi te klipi, edhe kësaj radhe Adelina ka mahnitur me pamjen elegante dhe seksi.

Related posts

Më mirë mos e shikoni fare, kështu dukej Efi e “Për’puthen” para ndërhyrjeve plastike

e-max

Shokon ish konkurrentja e “Përputhen”: Arjan Konomi nuk ka respekt për femrat

e-max

Ekskluzive/ Anjeza Shahini: Shqiptarët më kërkojnë të kthehem në skenë: Jam gati!

e-max