GazetaMax
LIFESTYLE

‘Zemra jem’ vjen nga Mondi dhe Roni

Janë bërë bashkë për një projekt muzikor.

Fjala është për Mondin dhe Ronin, që në kanalin Youtube kanë hedhur projektin e titulluar ‘Zemra jem’.

Dyshja në fjalë kanë zgjedhur tinguj muzikor e një pamje shumë të bukur vizuele.

Kur jemi te klipi ai u finalizua nga XL Films.

Projektin e dyshës e keni më poshtë:

Related posts

Më mirë mos e shikoni, kështu duket Lulja pa grim

e-max

Kunata nga Kosova befason Marina Vjollcën

e-max

Aloe Vera, një ilaç për shumë probleme shëndetësore

e-max