Adriana Matoshi vishet me stil unik në seancën e Kuvendit

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ka befasuar me veshjen me të cilën është paraqitur në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës.
Në fotot që janë publikuar në media, shihet se Matoshi ka shkuar në seancë e veshur në duks dhe me patika.

Këto i kishte kombinuar me një fustan.
Ndryshe, Matoshi ka qenë edhe kryetemë e mediave rozë së fundi, pas ndarjes nga i dashuri i saj.

Të fundit në përqindje