Safetja lajmërohet nga Italia, po e viziton këtë vend të bukur

Është njëra ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.
Safete Mustafa, përveç se është aktive me projekte muzikore, është aktive edhe në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Ajo ndan momente të bukura nga jeta e saj e përditshme me ndjekësit e saj të shumtë në rrjete sociale.
Se fundmi, Safetja është duke qëndruar në Itali.
Nga atje ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet në një ambient të bukur.
E veshur bukur dhe me shije, Safetja po shfaqet në disponim të mirë nga Italia. /ORAinfo/

Të fundit në përqindje