GazetaMax
LIFESTYLE

Agnesa Vuthaj vesh një vello interesante, por shikoni çka i bëri belit të saj

Modelja shqiptare vazhdon të jetë në interesin e publikut për tërë këto vite.
Agnesa Vuthaj po vazhdon të jetë “in” në trendët e modës dhe kjo shihet edhe në fotot e saj të fundit, përcjell ORAinfo.
Atë e kemi parë duke pozuar në mënyra të ndryshme, po së fundmi Agnesa është shfaq me vello të bardhë e që bie në sy shtrëngimi i belit të saj.
Jeta private e Agnesës shpesh përbën kuriozitet për publikun edhe pse ajo nuk flet për të.
Së fundi ajo ka publikuar fotografi me vello të bardhë, por shihet se e ka veshur atë për të reklamuar.
Edhe pse mund të mos jetë fustani i saj i nusërisë, Agnesa duket një nuse mjaft e bukur teksa ekspozon linjat e saj trupore. /ORAinfo/

Related posts

Çfarë të hani në ditët e nxehta për të balancuar lëngjet e humbura

e-max

Nënat beqare bëjnë më pak punë dhe flejnë më shumë sesa nënat e martuara

e-max

Pritjes i erdhi fundi, sapo u lansua ‘Me ty’ nga Adelina dhe Deyzoh

e-max