GazetaMax
LIFESTYLE

Arbenita Ismajli publikon fotografi me vajzën, kaq bukur janë kombinuar

Në prill të vitit të kaluar çifti i njohur i estradës, Fero dhe Arbenita Ismajli, janë bërë prindër për herë të parë.
Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero dhe modelja e njohur mirëpritën në jetë një vajzë të cilën e quajtën Nina.

Arbenita shpesh herë në rrjete sociale ndan fotografi të ndryshme së bashku me vajzën Ninën.
Së fundmi ajo ka publikuar disa imazhe ku të dyja shfaqeshin mjaft bukur.

Related posts

Burrat kanë më shumë gjasa të vdesin nga kanceri i lëkurës sesa gratë

e-max

Transformimi i madh i Arbenitës, kaq bukur i ka rregulluar flokët

e-max

Një yll në mes të Nju Jorkit, Bardhi vjen me hitin Zhytem x Prap (Video)

e-max

Leave a Comment