Arbenita Ismajli publikon fotografi me vajzën, kaq bukur janë kombinuar

Në prill të vitit të kaluar çifti i njohur i estradës, Fero dhe Arbenita Ismajli, janë bërë prindër për herë të parë.
Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero dhe modelja e njohur mirëpritën në jetë një vajzë të cilën e quajtën Nina.

Arbenita shpesh herë në rrjete sociale ndan fotografi të ndryshme së bashku me vajzën Ninën.
Së fundmi ajo ka publikuar disa imazhe ku të dyja shfaqeshin mjaft bukur.

Të fundit në përqindje