GazetaMax
LIFESTYLE

Arditi publikon mesazhet e ëmbla mes tij dhe Beniadës

Ende nuk dihet saktë nëse mes tyre ka një ndejnë dashurie.
Këngëtari Ardit Çuni dhe modelja Benaida Nishani kanë pasur shumë afrimitet gjatë qëndrimit të tyre në “Big Brother Vip”, madje u përfol se mes tyre mund të lindë edhe një romancë.
Këngëtari shprehu pas daljes nga formati se po pret që ajo të dalë dhe të vijojnë njohjen e tyre, megjithatë, modelja i mohoi zërat se mund të lindë diçka mes tyre duke thënë se Ardit Çunin e ka vetëm shok.
Por ky i fundit, ka ngjallur sërish dyshime duke postuar bisedat e fundit që ka bërë me modelen.
Këngëtari zhvilloi një bisedë virtuale me ndjekësit e tij në Instagram, ku një nga ata i kërkon të tregojë mesazhet e fundit me Beniadën.
Arditi nuk ka ngurruar t’i publikojë, duke ndarë një screenshot të mesazheve të tyre në “WhatsApp.”

300x250

Related posts

Harrojeni Arbenitën, motra e saj iu lë pa fjalë me bukurinë e saj

e-max

Rënia e aftësive njohëse lidhet me ushqimin e përpunuar, zbulon studimi më i ri

e-max

Endriti sjell “Kentia” unik në stil e këndim

e-max