GazetaMax
SPORT

Tri skuadra i vihen pas Pogbas

Duket Pogba, nuk do të qëndrojë gjatë në Premier League.
Paul Pogba mund të jetë duke tërhequr interes nga vende të tjera në Premier League pasi kontrata e tij me Manchester United përfundon, por Sky Sports pretendon se tre klube të mëdha evropiane gjithashtu kanë qenë në kontakt, përcjell ORAinfo.

Real Madrid, Juventus dhe Paris Saint-Germain thuhet se të gjithë kanë qenë në kontakt me mesfushorin francez fitues të Kupës së Botës, ndërsa ai vazhdon të marrë epitetin e lojtarit të lirë./ORAinfo/

Related posts

Pogba: Zemra ime zgjodhi Juventusin, doja vetëm këtë rikthim

e-max

Futbollisti i ri shqiptar nënshkruan me Arsenalin

e-max

Brighton – Chelsea, formacionet zyrtare

e-max
SPORT

Tri skuadra i vihen pas Pogbas

Duket Pogba, nuk do të qëndrojë gjatë në Premier League.
Paul Pogba mund të jetë duke tërhequr interes nga vende të tjera në Premier League pasi kontrata e tij me Manchester United përfundon, por Sky Sports pretendon se tre klube të mëdha evropiane gjithashtu kanë qenë në kontakt, përcjell ORAinfo.

Real Madrid, Juventus dhe Paris Saint-Germain thuhet se të gjithë kanë qenë në kontakt me mesfushorin francez fitues të Kupës së Botës, ndërsa ai vazhdon të marrë epitetin e lojtarit të lirë./ORAinfo/

Related posts

Trajnerët që kanë fituar më së shumti trofe në histori të futbollit, pas rekordit magjik të Ancelottit

e-max

Chelsea dhe Los Angeles FC po presin përgjigjen e Aubameyangut

e-max

PAMJE: Publikohet videoja e përleshjes së Lacazette dhe Cedric në stërvitje në sezonin e kaluar

e-max