GazetaMax
Sport

Arsenal e do sulmuesin 60 milionësh

Arsenali, ka hapur bisedimet për transferim me agjentin e sulmuesit të Benfica-s, Darwin Nunez, zbulon The Express.
22-vjeçari i përshtatet politikës së klubit për të synuar vetëm lojtarët më të rinj për projektin e Mikel Arteta-s dhe ka qenë në shënjestër për shkak të aftësisë së tij për të luajtur me kthimin në portë, përcjell ORAinfo.

Nunez aktualisht vlerësohet në rreth 67 milionë £ (88 milionë dollarë) dhe ka shënuar 26 gola nga 33 paraqitje për Benfikën deri më tani këtë sezon./ORAinfo/

Related posts

Formacionet e mundshme: Spanjë – Shqipëri

Gazetamax.mk

Super-sulmuesi, nuk pranon të kthehet te Bayern Munchen

Gazetamax.mk

Sponsorët i bëjnë presion United që Ronaldo të qëndrojë

Gazetamax.mk
Sport

Arsenal e do sulmuesin 60 milionësh

Arsenali, ka hapur bisedimet për transferim me agjentin e sulmuesit të Benfica-s, Darwin Nunez, zbulon The Express.
22-vjeçari i përshtatet politikës së klubit për të synuar vetëm lojtarët më të rinj për projektin e Mikel Arteta-s dhe ka qenë në shënjestër për shkak të aftësisë së tij për të luajtur me kthimin në portë, përcjell ORAinfo.

Nunez aktualisht vlerësohet në rreth 67 milionë £ (88 milionë dollarë) dhe ka shënuar 26 gola nga 33 paraqitje për Benfikën deri më tani këtë sezon./ORAinfo/

Related posts

Zyrtare: Chelsea transferon Koulibalyn

Gazetamax.mk

PSG ka vendosur ta largoj në verë Sergio Ramosin

Gazetamax.mk

Trajneri i Reims e çon në ‘qiell’ Arbër Zenelin

Gazetamax.mk