GazetaMax
Sport

Arsenal e do sulmuesin 60 milionësh

Arsenali, ka hapur bisedimet për transferim me agjentin e sulmuesit të Benfica-s, Darwin Nunez, zbulon The Express.
22-vjeçari i përshtatet politikës së klubit për të synuar vetëm lojtarët më të rinj për projektin e Mikel Arteta-s dhe ka qenë në shënjestër për shkak të aftësisë së tij për të luajtur me kthimin në portë, përcjell ORAinfo.

Nunez aktualisht vlerësohet në rreth 67 milionë £ (88 milionë dollarë) dhe ka shënuar 26 gola nga 33 paraqitje për Benfikën deri më tani këtë sezon./ORAinfo/

Related posts

8 lojtarë largohen nga Man United, në mesin e tyre edhe Ronaldo

e-max

Real Madrid gjen zëvendësuesin e Benzemas

e-max

Lojtarët me statistikat më të mira deri më tani në turneun e CS:GO – IEM Katowice

e-max

Leave a Comment

Sport

Arsenal e do sulmuesin 60 milionësh

Arsenali, ka hapur bisedimet për transferim me agjentin e sulmuesit të Benfica-s, Darwin Nunez, zbulon The Express.
22-vjeçari i përshtatet politikës së klubit për të synuar vetëm lojtarët më të rinj për projektin e Mikel Arteta-s dhe ka qenë në shënjestër për shkak të aftësisë së tij për të luajtur me kthimin në portë, përcjell ORAinfo.

Nunez aktualisht vlerësohet në rreth 67 milionë £ (88 milionë dollarë) dhe ka shënuar 26 gola nga 33 paraqitje për Benfikën deri më tani këtë sezon./ORAinfo/

Related posts

RTK pagoi 35 mijë euro DigitAlb-in për transmetimin e dy ndeshjeve miqësore të Kosovës

e-max

Pritet takimi, Milan i vihet pas super-sulmuesit

e-max

Milan dhe Real Madrid në rivalitet për futbollistin dy metra

e-max

Leave a Comment