Arsenal ia “terron” Man Utd, po ia merr super-lojtarin

Date:

Topçinjtë duan të zëvendësojnë Aubameyang me sulmuesin kryesor të Man Utd.
Arsenali po përgatit një qasje për transferimin yllit të Manchester United, Marcus Rashford, pretendon Mirror,përcjell ORAinfo.

Sulmuesi i pavendosur kërkohet të mbushë vrimën e lënë nga Pierre-Emerick Aubameyang në skuadrën e Topçinjve, e cila mund të bëhet edhe më e madhe nëse ata humbin Alexandre Lacazette dhe Eddie Nketiah këtë verë./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...