GazetaMax
LIFESTYLE

Më këtë poza, Fjolla i tregon Fisnikut se çfarë ka humbur

Ajo vazhdon të tërheqë vëmendjen me pozat e saj.
Fjolla Morina vazhdon të komentohet për paraqitjet e saj atraktive dhe provokuese në rrjetet sociale.
Këngëtarja e njohur është mjaft aktive në Instagram, aty ku i mban të përditësuar fansat edhe miqtë e saj me aktivitetet dhe angazhimet e saj.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Ndërsa, së fundmi Fjolla pozoi në InstaStory për të treguar për përkushtimin që ka ndaj linjave trupore për të cilat kujdese me ushtrime intensive në palestër.
Ajo duket joshëse e veshur në një kombinim sportive ngjyrë gri të cilat i përshtati me kapele dhe atlete me ngjyrë të zezë.

Ndryshe, kujtojmë që Fjolla aktualisht është nënë beqare e dy vajzave, kjo pasi ajo kohë më parë u nda nga partneri i saj Fisnik Syla.

Dyshja rreth një vit më parë kishin kurorëzuar dashurinë e tyre me një ceremoni martesore në Ishujt Maldive.

300x250

Related posts

Jeni gati për super projektin nga unikja Annella?

e-max

Një tjetër shqiptar i famshëm mes yjeve në Festivalin e Kanës

e-max

Fisniku thumbon Fjolla Morinën: “Vetëm ora ime kushton sa karriera e dikujt”

e-max