Më këtë poza, Fjolla i tregon Fisnikut se çfarë ka humbur

Date:

Ajo vazhdon të tërheqë vëmendjen me pozat e saj.
Fjolla Morina vazhdon të komentohet për paraqitjet e saj atraktive dhe provokuese në rrjetet sociale.
Këngëtarja e njohur është mjaft aktive në Instagram, aty ku i mban të përditësuar fansat edhe miqtë e saj me aktivitetet dhe angazhimet e saj.

Ndërsa, së fundmi Fjolla pozoi në InstaStory për të treguar për përkushtimin që ka ndaj linjave trupore për të cilat kujdese me ushtrime intensive në palestër.
Ajo duket joshëse e veshur në një kombinim sportive ngjyrë gri të cilat i përshtati me kapele dhe atlete me ngjyrë të zezë.

Ndryshe, kujtojmë që Fjolla aktualisht është nënë beqare e dy vajzave, kjo pasi ajo kohë më parë u nda nga partneri i saj Fisnik Syla.

Dyshja rreth një vit më parë kishin kurorëzuar dashurinë e tyre me një ceremoni martesore në Ishujt Maldive.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...