Artisti Isuf Lani ka ditëlindjen, ja se kë falenderon

Date:

Artisti Isuf Lani ka pak kohë që ka sjellë një super projekt që ka emocionuar të gjithëve e qê po dëgjohet mjaft me titull ” Motra për vëlla”. Ndërsa sot ai ka ditëlindjen dhe ja se me çfarë fjalësh e tregon ai në rrjetin e tij social: “Elhamdulillah ! Happy Birthday to me! Tu i numru vitët e mija që kaluan, Mashallah sot Datëlindja Ime Falënderimi i takon Zotit”. Ai ka zgjedhur gjënë më të thjeshtë duke falenderu Zotin me këtë postim e ku ka marrë qindra urime nga kolegë, artistë e padiskutim miq e familjarë. Por Isufin e kanë uruat edhe shumë hoxhallarë ku ai ka bashkëpunime me ata si: Sedat Shabani, Ekrem Simnica qê është përgjegjês për Diasporën dhe punon në bashkêsinë islame të Kosovës, po ashtu dhe kryetari i Uniionit të Bashkësisë Islame në Gjermani dhe arkëtari hoxhë Kamber Ajruli e shumë të tjerë. Urime edhe 100 edhe nga ne!

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

Nga Destan JONUZI Ali Ahmeti ende mbanë primatin e të...

Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve

Zemra na bëhet mal kur shohim se si personazhë...

Një Kolanë veprash më shumë se shkencë

Tetë vëllimet e profesor Ismail Ahmedit tashmë kanë zënë vend në...

Ju prezantojmë Celi Uka, një yll në ngjitje i muzikës

Ai jeton dhe vepron në Zvicër, por mësojmë se...