GazetaMax
Sport

Barcelona bën hapin e madh për Dybalan

Barca i bashkohet garës për Dybala.
Gara për shërbimet e Paulo Dybala do të jetë interesante.
Sulmuesi argjentinas do të largohet gjatë verës nga skuadra e Juventus dhe tashmë ka shumë skuadra të interesuara për të.
‘Mundo Deportivo’ bën të ditur se Barcelona është skuadra e radhës që ka shprehur interesim për lojtarin, duke rivalizuar Milanin e Interin, transmeton lajmi.
Dybala do të largohet nga Juventus si lojtar i lirë, pasi nuk gjeti marrëveshje për rinovim kontrate.
Skuadra si Inter, Milan e Atletico Madrid kanë filluar të lidhen me të, por edhe Barcelona po shqyrton opsionet për të afruar argjentinasin

Related posts

Gjiganti i madh refuzon Pogban

Gazetamax.mk

Milan dhe Inter në luftë për sulmuesin që po shkëlqen në Serie A

Gazetamax.mk

Inzaghi konfirmon rikthimin e Lukakut

Gazetamax.mk
Sport

Barcelona bën hapin e madh për Dybalan

Barca i bashkohet garës për Dybala.
Gara për shërbimet e Paulo Dybala do të jetë interesante.
Sulmuesi argjentinas do të largohet gjatë verës nga skuadra e Juventus dhe tashmë ka shumë skuadra të interesuara për të.
‘Mundo Deportivo’ bën të ditur se Barcelona është skuadra e radhës që ka shprehur interesim për lojtarin, duke rivalizuar Milanin e Interin, transmeton lajmi.
Dybala do të largohet nga Juventus si lojtar i lirë, pasi nuk gjeti marrëveshje për rinovim kontrate.
Skuadra si Inter, Milan e Atletico Madrid kanë filluar të lidhen me të, por edhe Barcelona po shqyrton opsionet për të afruar argjentinasin

Related posts

S”ka para, Barcelona heq dorë nga transferimi i yllit të madh

Gazetamax.mk

Chelsea mund ta rikthejnë Abraham – duhet të paguajnë 80 milionë vitin tjetër

Gazetamax.mk

Vetëm çështje kohe, Benzema pajtohet për ta rinovuar kontratën me Real Madridin

Gazetamax.mk