Fisniku thumbon Fjolla Morinën: “Vetëm ora ime kushton sa karriera e dikujt”

Date:

“Vetëm ora ime kushton sa karriera e dikujt”, Fisniku thumbon Fjolla Morinën.
Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i kanë dhënë fund martesës kohë më parë.
Këngëtarja dhe ish partneri i saj duket se nuk u ndanë me mirëkuptim, shkruan lajmi.
Ata vazhdojnë thumbimet e tyre në rrjetet sociale kundrejt njëri tjetrit kanë qenë të shumta.
Si fillim ishte Fjolla që bëri një postim, ku shkruante: Nëse keni humbur një tradhtar mos qani kurrë, pasi ai ka humbur një femër që e do, ndërsa ti ke humbur një mashtrues.

Ndërsa, së fundmi, Fisniku i është përgjigjur, duke publikuar një video me një orë super të shtrenjtë.
“Veç ora jem, bon sa krejt karriera e dikujt”, ka shkruar ai përmbi video si përgjigje për Fjollën.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...