Bashkimi do t’i bie pishman, Alvisa shfaqet mahnitëse në paraqitjen e fundit

Date:

Alvisa Qarri, ka qenë njëra nga konkurrente më të përfolura në emisionin e dashurisë “Përputhen”.
Që kur ajo është bërë pjesë e këtij programi, ajo ka rënë në sy për elegancën dhe bukurinë e saj, shkruan ORAinfo.

Alvisa ka qenë njëra nga më të preferuarat si nga djemtë ashtu edhe nga publiku.
Ajo u njoh me djalin nga Kosova, Bashkimi, por lidhja e tyre nuk zgjati shumë.
Edhe pas daljes nga programi, Alvisa po vazhdon të publikoj imazhe nga me të ndryshmet.
Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur shkurt dhe tepër provokuese.
Me këtë pamje ajo do ta bëjë pishman Bashkimin qe është ndarë nga ajo. /ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...