GazetaMax
Lifestyle

Bashkimi do t’i bie pishman, Alvisa shfaqet mahnitëse në paraqitjen e fundit

Alvisa Qarri, ka qenë njëra nga konkurrente më të përfolura në emisionin e dashurisë “Përputhen”.
Që kur ajo është bërë pjesë e këtij programi, ajo ka rënë në sy për elegancën dhe bukurinë e saj, shkruan ORAinfo.

Alvisa ka qenë njëra nga më të preferuarat si nga djemtë ashtu edhe nga publiku.
Ajo u njoh me djalin nga Kosova, Bashkimi, por lidhja e tyre nuk zgjati shumë.
Edhe pas daljes nga programi, Alvisa po vazhdon të publikoj imazhe nga me të ndryshmet.
Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur shkurt dhe tepër provokuese.
Me këtë pamje ajo do ta bëjë pishman Bashkimin qe është ndarë nga ajo. /ORAinfo/

Related posts

Një super projekt sapo ka ardhur nga Lekë Dedvukaj

Gazetamax.mk

Pas përfshirjes në përgjimet e policisë, reagon Zaimina: S’është e vërtetë, kam një fëmijë 3 javësh

Gazetamax.mk

Ka shtuar goxha peshë, Remzie Osmani befason me pamje në postimin e fundit

Gazetamax.mk