Beatrixe bën tri tatu të reja në trup, ja si po duket tani trupi i saj

Date:

Beatrix Ramasoj, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në median rozë.
Pjesëmarrja e saj në Big Brother Vip, bëri bujë të madhe, pasi në atë shtëpi ajo kishte një lidhje dashurie me aktorin, Donald Veshaj, shkruan ORAinfo.
Ani pse gjërat në atë izolim dukeshin mirë, me daljen nga shtëpia, gjërat ndryshuan,e çifti në fjalë i ndanë pa asnjë arsyetim.

Mirëpo këtë situatë tashmë e ka tejkaluar Beatrixe.
Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet duke bërë disa tatu të reja në trupin e saj.
Këngëtarja është ndarë e kënaqur me tatut që ka realizuar.
Dhe përfundimi është si në fotot me poshtë. /ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...