Bebi ia ka ‘kupt krytë’ Shpatit, ky është imazhi më i ëmbël

Shpat Kasapi ndanë imazhin e ëmbël të buzëqeshjes së djalit.
Shpat Kasapi dhe Selvije Jao ka dy muaj që janë bërë prindër për herë të parë.
Çiftit iu lindi një djalë që e gëzuan me emrin, Roel, shkruan Kosovarja.
Këngëtari ndanë kohë pas kohe me ndjekësit imazhe me vogëlushin, por këtë herë e zbuloi buzëqeshjen e ëmbël të voglit.

Artisti ka postuar një fotografi ku Roelin e vogël e kanë zënë në pozë duke buzëqeshur, aq ëmbël sa të shkrin.

Të fundit në përqindje