GazetaMax
Lifestyle

Një vit larg skenës, rikthehet me projekt të ri Luan Qallaku

Po rikthehet me një projekt të punuar nga Granit dhe Dardd kurse muzikë poashtu nga këto dy, e këngëtari Luan Qallaku këtë vit nuk ka qenë aspak aktiv për shkak të dhimbjes familjare që e ka përjetuar. Madje ai e ka titulluar këngën “Po vuaj”, pasiqë në shenjë respekti ndaj babait dhe axhës nuk ka realizuar këngë të reja.

Luani për rikthimin e tij në muzikë i falenderohet menaxherit të njohur Labinot Nuraj dhe Granit Gashit.

Familjar miq e dashamirë,

E ndjeva si obligim të ndajë me ju këngën e re – Po vuaj.

Deshta të them se këtë vit nuk e kam qenë aktiv me muzikë per shkak të rastit me babën dhe axhën që ndërruan jetë në shenjë respekti nuk u angazhova në asnjë projekt apo dasëm.

Miku im Labinot Nuraj së bashku me Granit Gashi  ishin inciatorë që të vazhdoj muzikën mos të ndalem.

Jam falemnderues gjatë gjithë jetes dhe ishalla ju kthej vetem me të mira.

Shpresoj të ju pelqej kënga, thuhet në postimin e tij.

Related posts

Fëmijët e shtatorit janë më inteligjentë

Gazetamax.mk

Ditë me parë u raportuar se u martua, në këtë gjendje ka përfunduar tani Blerona Zeqiri

Gazetamax.mk

Lindi në Egjipt xhiron klipin e ri, gati për një hit veror

Gazetamax.mk