GazetaMax
LIFESTYLE

Beniada dhe Sara nuk përmbahen rrugëve të kryeqyteti, shikojeni çfarë vallëzimi provokues bëjnë

Ajo është bërë e njohur që nga pjesëmarrja në Big Brother VIP.
Bëhet fjalë për modelen Beniada Nishani e prezantuar për publikun edhe me mbiemrin Jakic.
E njëjta pas përfundimit të spektaklit bëri të ditur se do të qëndrojë në Shqipëri, pasi jetonte dhe vepronte prej shumë vitesh në Itali.
Biondja është mjaft aktive edhe në rrjete sociale dhe së fundmi ka publikuar një video ku shfaqet në krahët e banores tjetër të Big Brother Vip, Sarës. Ato shaqen rrugëve të Tiranës duke kënduar e vallëzuar.
Të dy shoqet po e shijojnë në maksimum jetën e tyre famës që arritën nga qëndrimi në shtëpinë e famshme në Shqipëri. /ORAinfo/
Pamje:

Related posts

Ylli i ri i skenës muzikore, Flow vjen si një “Diamant”

e-max

Pse duhet të konsumoni limon çdo ditë?

e-max

Si ta kurseni energjinë elektrike – disa këshilla praktike

e-max

Leave a Comment