Beniada dhe Sara nuk përmbahen rrugëve të kryeqyteti, shikojeni çfarë vallëzimi provokues bëjnë

Date:

Ajo është bërë e njohur që nga pjesëmarrja në Big Brother VIP.
Bëhet fjalë për modelen Beniada Nishani e prezantuar për publikun edhe me mbiemrin Jakic.
E njëjta pas përfundimit të spektaklit bëri të ditur se do të qëndrojë në Shqipëri, pasi jetonte dhe vepronte prej shumë vitesh në Itali.
Biondja është mjaft aktive edhe në rrjete sociale dhe së fundmi ka publikuar një video ku shfaqet në krahët e banores tjetër të Big Brother Vip, Sarës. Ato shaqen rrugëve të Tiranës duke kënduar e vallëzuar.
Të dy shoqet po e shijojnë në maksimum jetën e tyre famës që arritën nga qëndrimi në shtëpinë e famshme në Shqipëri. /ORAinfo/
Pamje:

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...