GazetaMax
Lifestyle

Bora ‘dështoi me sukses’ sfidën e grimit

Bora provoi sfidën e grimit në tre minuta dhe ‘dështoi me sukses’.
Prezantuesja e mirënjohur, Bora Zemani, nuk e ka problem të shfaqet edhe pa grim.
Veçanërisht në ditët “off” nga puna, në këtë formë e shohim shpesh në rrjete sociale.
Së fundmi, Bora në TikTok ka provuar sfidën e grimit për tre minuta.
Dhe thoni ju, a ia ka dalë? Në fakt, Bora mund të themi se ka “dështuar me sukses” që të bëhet gati për një kohë kaq të kufizuar.
Video më poshtë ju sjell sfidën e plotë në 180 sekonda.

Related posts

Goditja në tru, shifrat në rritje, mjekët zbulojnë shkaktarët

e-max

Flokët e lagura ju sëmurin dhe ushqimi në darkë ju shëndosh… Ja mitet e pavërteta

e-max

Shyhretja zgjedh fustanin me të bukur për me dalë

e-max

Leave a Comment