GazetaMax
Lifestyle

Capital T prezanton veturën e tij luksoze të markës “Ferrari”

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh ai ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e tij e përditshme apo aktivitetet muzikore. Kapo është i njohur edhe për stilin e tij të jetesës, mjaft luksoz, që vjen si rrjedhojë e të hyrave të mira nga muzika dhe biznesi.

Së fundmi, reperi i hitit “Magji” ka prezantuar për fansat veturën e tij luksoze të tipit “Ferrari”.

Në mbishkrimin e fotografisë, 30-vjeçari shkroi: “701 kuaj fuqi duke u endur rrugëve”, duke dashur kështu të theksojë fuqinë e veturës së tij luksoze nga marka e famshme italiane.

Përndryshe, reperi po vazhdon të shijojë suksesin e dy këngëve të tij më të fundit, “Për ty” dhe “Dy zemra”, të cilat i solli të përmbledhura në një volum të vetëm.

Related posts

U bë nënë për herë të dytë, Zaimina Vasjari vjen me një postim të ëmbël pas lindjes

e-max

A hani shumë proteina? Mendoni se në këtë mënyrë do të ndërtoni masë muskulore? Ja se çfarë thonë ekspertët

e-max

Kida provokon rëndë, me rrip shtrëngon gjoksin

e-max

Leave a Comment