GazetaMax
Lifestyle

Dafina Zeqiri me stil të veçantë, kjo veshje e saj merr vëmendjen

Dafina Zeqiri paraqitet me veshjen më interesante.
Dafina Zeqiri në shumë raste kalon në lajm.
Me përkushtimin maximal që ka tek vetja, gjithmonë duket e dalluar dhe merr vëmendje të madhe, shkruan Kosovarja.

Edhe këtë herë, me një veshje tejet më ndryshe se të tjerët ajo bie në sy em stilin që ka.
Po ashtu, rregullimi në fytyrë dhe flokë nuk i mungon asnjhëerë.
Për më shumë, shikojeni.

Related posts

Dalin pamje kur Bora Zemani shihej në krahët e vëllait të Beatrixës, Alban Ramosajt

e-max

Pse dhembin nyjat dhe kockat kur bie shi?

e-max

Rita Ora shkëlqen në kopertinën e revistës “Harper’s Bazaar” edicioni australian

e-max

Leave a Comment