GazetaMax
Lifestyle

Digju flakë me projektin më të ri nga Annella

Duket sikur një film por që zgjat në pak minuta e realizimi i videos duket mahnitës. Sapo ka ardhur projekti më i ri muzikor kështu me video nga artistja unike Annella që mban titullin ” Burn in Hell”. E ana e këngëtares edhe si aktore duket sikur të ketë lindur edhe për film e interpretimi i saj është shumë i bukur. Tre producentët e saj Emil Severin, Fred Miller dhe Luke Matthew kanë nxjerrë më të mirën e artistet me origjinë shqiptare por që jeton mes Danimarkës dhe Dubait. Ky projekt i ka marrë shumë kohë e muaj asaj por kur shikoni finalen që sapo është publikuar me klip duket se ia ka vlejtur.

Related posts

Pandemia si virus i turizmit

e-max

Kanceri i gjirit përhapet më së shumti gjatë kohës së gjumit

e-max

Nëna e Ronaldos iu përgjigjet akuzave se po përpiqet ta ndajë Georginan nga futbollisti

e-max