GazetaMax
LIFESTYLE

Kështu duket Gili kur vishet thjeshtë

Gili, është këngëtarja që i ka qëndruar gjatë skenës muzikore.
Ajo, vazhdimisht ka qenë aktive me projektet e saj, ani pse pandemia disi e bllokoi aktivitetin e artistëve në përgjithësi, shkruan ORAinfo.
Gili gjithmonë është shquar për stilin e saj të veçantë, ku veshjet e saj elegante kanë zënë vend më shumë në gardërobën e saj.
Duke qenë se ajo ka humbur shumë peshë, tani ajo po vazhdon të shfaqet e veshur me xhinëse dhe bulzë.
E veshur thjeshtë dhe me stil, Gili po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

300x250

Related posts

Njihuni me Albi, talenti i cili jeton në Zvicër por pëlqen të këndojë shqip

e-max

Katër fruta të mbushura me kalium që mund të mbrojnë kyçet

e-max

Kida bën një ndryshim në pamjen e saj, a po ju pëlqen?

e-max