Donaldi sapo konfirmoi bashkimin me Bora Zemanin?!

A e konfirmoi Donaldi ribashkimin me Borën?
Donaldi dhe Bora vazhdojnë të jenë në qendër të mediave shqiptare
Për çiftin para disa ditëve mediat në Shqipëri shkruan se Donaldi e kishte vizituar atë në shtëpi.

Pas këtij lajmi, Bora Zëmani kishte reaguar me një status të çuditshëm në Instagram, ku kishte shkruar se “Pluhur ka, por nuk ka profesionist”.
Më këtë ajo si duket e kishte konfirmuar lajmin, por kishte akuzuar mediat për jo profesionalizëm.
Por, një gjë tjetër ka ndodhur sonte me Donaldin.
Gjersa aktori dhe vendi i dytë në Big Brother Albania 1, Donaldi ka qenë pjesë marrës në një koncert të Elgit Dodës, bashkë me vëllain e tij binjak, Romeon, ai ka shkruar po ashtu një thënie që aludon në ribashkimin e tij me Borën.

“Si mos me t’thon unë ty po?”, ka shkruar Donaldi, duke dhënë të kuptohet se ai do të jetë përsëri me prezantuesen e emisionit për “takime të dashurisë”.

Të fundit në përqindje