Donaldi tregohet djalë i ‘vyshëm’, kështu e pastron banesën

Donald Veshaj ka punë për ti pastruar ca gjëra.
Donald Veshaj, Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj kanë krijuar trekëndshin më të përfolur prej muajsh, shkruan Kosovarja.Mes dy vajzave të njohura të shoubizit qëndron stoikisht Veshaj, i cili ishte për një kohë të gjatë në lidhje me Bora Zemanin dhe fare shkurt me këngëtaren kosovare.
Donaldi, i cili që nga hyrja në “Big Brother Albania VIP” është një nga personazhet më të përfolur në shoubiz, sot është parë pranë një kove e fshese duke pastruar.

Duket që ka ardhur koha që Veshaj ti pastroj edhe gjërat e lëna pezull me ish të dashurat.

Të fundit në përqindje