Vjollca Haxhiu ka humbur peshë, ekspozon trupin si ‘peshk’

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.
Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.
Jemi mësuar që gjithmonë ta shohim të grimosur dhe me stil të veçantë.

Se fundmi këngëtarja ka publikuar disa foto nga Kroacia.
E veshur me trenerka të ngushta e me stil, Vjollca ekspozon trupin e saj me disa kilogramë me pak.
Edhe pse ka kaluar të 40-tat, trupi i saj po duket si i një 20 vjeçareje. /ORAinfo/

Të fundit në përqindje