GazetaMax
Lifestyle

Dora e Onurhairartist bëri mrekulli te flokët e Xhulit

Xhuli ka qenë një nga banoret më të ‘flakta’ të Big Brother VIP Kosova. Mirëpo, ajo paska pasur një sekret, që më, se ka. Ka qenë artisti i flokëve Onurhairartist, që përmes një video, ka treguar se Xhuli ka flokët e shkurta dhe se ‘extation’ i ka bërë te Onuri. Sidoqoftë, artisti ka bërë punë të mrekullueshme, pasi, Xhuli dukej shumë e bukur me pamjen e re.

Related posts

‘La ilaha ilAllah’, Meda shfaqet duke kënduar ilahi

Gazetamax.mk

Dhimbja pa shkak e muskujve, sëmundja që shkakton edhe depresionin

Gazetamax.mk

Instituti gjerman, Infeksionet në spitale, vdekjeprurëse

Gazetamax.mk