Meti Bervatovci sjell “Nermina”, në klip më e bukura e Zvicrës

Date:

Ai kur kthehet në muzikë bën mjaft zhurmë si duket edhe këtë herë ka sjellë një super projekt. E kemi fjalën për këngëtarin Meti Berbatovci, ku sapo ka publikuar me klip një përpunim të këngës së vjetër të vëllezërve Aliu me titull ” Nermina “. Kënga ka nisur të pritur mjaft mirë e të pëlqehet në këtë version nga Meti. Ne mësuam se vajza mjaft e bukur në këtë klip të këngës është Miss Zvicra, e cila duket se është edhe një mike e këngëtarit. Meti për të drejtën e këngës ka folur me vetë autorët pasi ai vetë nuk ka dashur të ripërpunojë këtë kēnga pa pasur lejen e vëllezërve Aliu, ndërsa klipi është realizuar nga Kosovashow. Ne ju ftojmë më poshtë të klikoni e dëgjoni këtë këngë e padiskutim do tju pëlqeje edhe juve.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

Nga Destan JONUZI Ali Ahmeti ende mbanë primatin e të...

Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve

Zemra na bëhet mal kur shohim se si personazhë...

Një Kolanë veprash më shumë se shkencë

Tetë vëllimet e profesor Ismail Ahmedit tashmë kanë zënë vend në...

Ju prezantojmë Celi Uka, një yll në ngjitje i muzikës

Ai jeton dhe vepron në Zvicër, por mësojmë se...