GazetaMax
Lifestyle

Dua Lipa nderohet me statujë prej dylli në Stamboll

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është nderuar me një statujë tjetër prej dylli, kësaj radhe në Stamboll të Turqisë.

Madame Tussauds Istanbul e ka zbuluar statujën prej dyllit të artistes ku shihet e veshur me kostumin e turneut “Future Nostalgia”.

Ndërkohë, Stambolli mbetet qyteti i fundit që shfaqë statujën e dyllit nga hiti “Houdini” të Dua-s.

Me statujat e Dua-s nga dylli, fansat mund të realizojnë fotografi edhe në vende tjera si në Singapor, Londër dhe Orlando.

Related posts

Si në përralla, Shkurte Gashi u befasua këndshëm nga burri i saj

Gazetamax.mk

Nje baby Mama si e bukura Liza

Gazetamax.mk

Sqarohet këngëtari Labinot Rexha

Gazetamax.mk