E gjeni dot kush është reperi në foto?

Date:

Vetë ai ka publikuar një foto nga kolegji.
Personazhi në foto është njëri nga emrat më të dashur të publikut shqiptar.
Fjala është për Young Zerkën, i cili tërheq vëmendjen me stilin e tij tejet të veçantë, shkruan lajmi.net.
Stili i tij i veçantë përfshinë edhe pamjen e tij të jashtme dhe jo vetëm muzikën.
Përmes një ‘Instastory’ ai ka ndarë një imazh nga koha kur ishte në shkollë, ku njihej edhe për djalë shumë korrekt.
Zerka edhe në showbiz ka zgjedhur të qëndrojë larg skandaleve dhe duke e mbajtur larg jetën personale, pra fiks si një djalë “korrekt kolegji”.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...