Edhe nëpër shtëpi, Shyhretja rri si zonjë

Shyhrete Behluli, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.
Ani pse ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, ajo vazhdon të sjellë projekte dhe këngë shumë t bukura, shkruan ORAinfo.
Duke qenë se si takon botës artistike, ajo gjithmonë është kujdesur për pamjen dhe veshjen e saj, ku gjithmonë kanë shkëlqyer, duke ia pasur lakmi edhe vajzat e reja.

Por, duket se ajo rri si zonjë edhe nëpër shtëpi, pasi në një foto që ka postuar ne nip, shihet e rregulluar dhe në formë shumë të mirë./ORAinfo/

Të fundit në përqindje