Ylli i Chelseas po përfundon te Barcelona

Barcelona po synon ta transferojë yllin e Chelseas.
Cesar Azpilicueta, beson se Chelsea do ta lërë atë të largohet dhe do të bjerë dakord për një lëvizje në Barcelonë pavarësisht se sheh një zgjatje në kontratën e tij, pretendon Sport, përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi veteran spanjoll ka marrë mjaft paraqitje këtë sezon për të fituar 12 muaj të tjerë në Stamford Bridge, por ai ende mund të lejohet të shkojë në Camp Nou me një transferim të lirë në verë./ORAinfo/

Të fundit në përqindje