Elita ‘detyrohet’ të gatuaj drekë në pikë të natës!

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.
Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.
Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota.
Krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.
Ajo mbrëmë ka publikuar një video duke bërë drekë në pikë të natës.
“Nëse je nënë që e lënë drekën gati natën, kur e din që s’ke kohë të nesërmen ditën”, e ka përshkuar këtë video Elita.
Se çfarë ka përgatitur Elita për drekë, shikojeni videon… /ORAinfo/

Të fundit në përqindje