Erdhi kënga e re nga David Dreshaj, gjysëm milioni për një ditë

Date:

Ka vetëm pak orë që ka ardhur videoklipi dhe projekti më i ri muzikor nga artisti David Dreshaj dhe ashtu siç u paralajmërua është një super projekt. Kënga quhet ” Ku je” dhe ai ka pasur idenë dhe ka bashkëpunuar me një producent të hiteve siç është Darko Dimitrov dhe videoklipi mjaft i bukur nga Max Production. Ky është rikthimi o tij pas 7 muajve dhe duket se pritja ka shumë rezultat pasi ka vetëm komente pozitive dhe për një ditë ka mjaft klikime gjysëm milioni duke qenë diskutim një super hit. Edhe vetë këngëtari ka shkruar në rrjetin e tij social se ka besimin se kjo këngë do të lërë shenjë në jetën e karrierën e tij muzikore pasi siç ka shkruar ai pasi ka postuar linkun e klipit : ” Shpresoj tju pëlqejë dhe juve sa mua që ma ka lënë pikë në zemër”. Vërtetë ia vlen ta klikoni dhe ta dëgjoni dhe ju në linkun poshtë e patjetër do të jetë hiti juaj i momentit.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...