GazetaMax
Lifestyle

Familje e kompletuar, Shpati publikon foton me të bukur me nënë, gruan dhe djalin

Shpati ndan fotografinë më të mirë me familjen
Shpat Kasapi muaj më parë ka fituar epitetin e emrit baba për herë të parë.

Ai këtë ndjenjë gëzimi po e shpreh në mënyra të ndryshme, duke ndarë momente të shumta me ndjekësit që ka, shkruan kosovarja.
Në imazhin e fundit, ai shihet bashkë me nënën, bashkëshorten dhe djalin.
E gjithë familja duken mrekullueshëm, dhe nuk u mungon buzëqeshja në fytyrën e tyre.

Related posts

Skuqja dhe flluska në lëkurë nuk janë aspak të padëmshme: Gjashtë gjërat që çojnë në psoriazë

Gazetamax.mk

U bë nënë për herë të dytë, Zaimina Vasjari vjen me një postim të ëmbël pas lindjes

Gazetamax.mk

Ky është artisti i ri e plot talent Maloku

Gazetamax.mk