Fifi shtatzënë? Zbulohet e vërteta

Date:

Fifi shtatzënë? “Msiti” i çiftit e zbulon të vërtetën.
Këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, duket se është në qiellin e shtatë nga lumturia e dashuria që po merr nga partneri i saj, Adis Patushi.
Këtë mund ta shohim edhe përmes dedikimeve emocionale që po i bëjnë në rrjetet sociale.
Së fundmi ishte Kledi (msiti i cili njoftoj çiftin) ai i cili zbuloi më shumë detaje rreth raportit të tyre.
“Është diçka shumë e bukur kur bën “shkuesi” në një lidhje të atillë ku të gjithë flasin për Adisin dhe Fifin. Unë ata thjesht i kam prezantuar me njëri-tjetrin, pastaj çdo gjë tjetër ndodhi vetë, nuk kam pasur unë ndikim tek marrëdhënia e tyre. Ato ndihem shumë mirë, ata shkojnë shumë mirë. E shikoj që Adisi është shumë i lumtur dhe kur ai ndihet mirë unë e shikoj që me të vërtetë që është diçka e bukur. Nuk është ‘fake’ ajo që tregohet nëpër rrjete sociale”, tha ai.
Gjithashtu, ai u pyet edhe për aludimet që qarkullojnë në rrjet për një shtatzëni të mundshme të Fifit.
“Atë nuk e di, seriozisht. Unë dhe lidhjen e tyre e kam parë nëpër portale, nuk e dija. Ma kishin mbajtur sekret ata të dy. Kur u përqafuan e vura re që ishte përqafim pak interesant”, u shpreh ai.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...