GazetaMax
LIFESTYLE

Flori Lloga dhe Bes Kallaku kanë qëlluar në këtē bashkëpunim të tyre

Dëgjohet e shihet kudo mjafton që je para një media ndërsa është bërë mjaft virale në rrjetet sociale. Po flasim për super bashkëpunimin që ka ardhur nga Flori Lloga dhe Bes Kallaku me titull ” Intrigante”. Suksesi i kētij super hiti shihet edhe në kanalin Yoitube ku ka kohë në pak ditë ka kaluar milionēshin e shikimeve dhe dëgjimeve. Ky sukses falë Besit si personazh i njohur aktual por edhe falë artistit të shumë hiteve shqiptare që sa herë vjen sjell dicka të bukur në muzikë e ky është Flori Lloga. Nuk e besojmë që se keni dëgjuar këtë projekt akoma por ne jua sjellim në linkun më poshtë.

Related posts

Si shkaktohet marramendja dhe si parandalohet?

e-max

Më mirë mos e shikoni, kështu duket Lulja pa grim

e-max

Çfarë është Laparoskopia dhe sa kohë duhet për t’u rikuperuar plotësisht! – Dr Kosta Vasilevski

e-max